Článek

Novoluní ve znamení Býka květen 2023

NOVOLUNÍ ve znamení BÝKA nastane v pátek 19.5. v 17:53 hodin

 

Znamení Býk se pojí se zemským živlem, energie Býka je velmi stabilní a nese v sobě stabilitu a klid. Je to dobrá příležitost k vytvoření pohody a hledání vnitřní harmonie. Jakýkoliv mentální odpočinek, pobyt v tichu, přírodě, meditace na nás působí blahodárně a dává nám příležitost restartu.

Býk je materiálně zaměřené znamení a hmota je pro býka důležitá, což nás vede k pořádku ve svých financích, a také k uvědomění, že není dobré hledat smysl života jen v materiálních věcech.

Po zdravotní stránce bude mít květnové novoluní největší vliv na oblast krku, hrtanu, jícnu, mandlí, štítné žlázy a ohryzku. Dbejte na prevenci, dostatek vitamínu, zdravého a podporujícího pohybu v oblasti krční páteře.

Tipy pro mámy a dcery na aktivity (rituály)

Příroda nám ukazuje, co je skutečné bohatství a jak moc je důležité se naučit hospodařit s půdou.

Nejdříve musíme opracovat zemi, abychom mohli zasadit semínko, poté pečujeme o svou rostlinku, než nám vzklíčí a než se promění v plod. Je to proces a pro nás je důležité si uvědomit, že vše vyžaduje péči, pozornost, čas a energii. Nic není jen tak…jak si často děti představují.

Pojďme si uvědomit skutečné hodnoty, které jsou pro nás důležité a měly bychom je opečovávat, aby nám dostatečně „plodily“.

1. tip: Rituál k podpoře hojnosti

Připravte si příjemné a ničím nerušené prostředí. Můžete si také vytvořit s dcerkou malý oltář, kde uprostřed dáte zelenou svíčku, také nějaké zelené kameny a zelenou kytku.

Začněte si povídat, co pro vás představuje slovo hojnost. Jaký význam má pro dcerku bohatství. Jakou roli hrají ve vašem životě peníze, jakou roli hraje vzdělání. V jakém směru se chcete posunout – co je teď ve vašem životě priorita?

Připravte si papír a napište si na papír, po jakých hodnotách (prioritách) toužíte a zamyslete se, zda je máte.

Poté si napište, co všechno můžete udělat proto, aby vaše priority – hodnoty byly naplněny, nebo jste se k nim začaly přibližovat.

Až ukončíte psaní, začněte si s dcerkou povídat o tom, co jste si uvědomily, na co jste přišly a jaké kroky je potřeba udělat, vstříc k naplnění přání.

Rituál ukončete sfouknutím svíčky a poděkováním za vše, co v životě máte a také vzájemně si poděkujte, že jste, a že se máte dobře.

2. tip: Rituál hojnosti a podpory v přírodě

Jděte společně na procházku do přírody, kde převládá zelená barva. Najděte si každá strom, který přitáhne vaši pozornost barvou, velikostí, vůní apod.

Potom si vyzujte boty a vnímejte okolí stromu přes vaše chodidla, vláhu, měkkost, sílu, který vychází ze země, vyjádřete v duchu vděčnost, za možnost stát pevně nohama na zemi a vnímat všemi smysly hojnost přírody.

Obejměte strom a nasávejte jeho energii, pošeptejte mu svá přání. Vyšlete svůj záměr, přání např. pošlete zprávu „vesmíru či do nebe“, že chcete udělat zkoušky, najít si novou práci, nebo inspiraci apod.

Pak si sedněte pod strom a opřete se o jeho kmen, vizualizujte si své přání.

Poděkujte stromu za podporu a vedení. Můžete si pak společně povykládat o svých prožitcích a vzájemně se podpořit ve svých vizích.

343615127_1455232391952760_4090859419874440919_n

Sdílejte článek:

Facebook
LinkedIn

Sdílejte článek:

Odběr novinek

Sociální sítě

Nejčtenější články

Blog

Další články

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek

Odběr novinek

Sociální sítě

Nejčtenější články