O mně

Mám dobrou intuici a ráda naslouchám

Jsem koučka a lektorka zdravého životního stylu. Učím a podporuji dospívající dívky k objevování jejich darů a talentů. Inspiruji ženy k aktivnímu, zdravému životnímu stylu, v souladu se svým cyklem a svými potřebami.

Co jsem zač?

Koučka a lektorka – učím a podporuji ženy při osobních nebo online konzultacích, jak zdravě a aktivně žít v souladu se svými potřebami a svým cyklem. Vedu lekce vitální jógy pro ženy i muže.

Autorkou projektu PROMĚNLIVÁ DÍVKA, kde laskavým hravým prožitkovým způsobem vedu dívky ve školách k uvědomění si darů menstruace, proměnlivosti (cykličnosti), otvírám bránu k otevřené komunikaci o partnerských vztazích, sexualitě, antikoncepci.

Máma a speciální pedagog (etoped) – mým posláním je vést děti k sebelásce, sebepřijetí, kde neexistují tabu.  Na této cestě osobního rozvoje u dětí a mládeže inspiruji další mámy a učitele.

"Jsem kouč, lektor, speciální pedagog a máma v jednom."

Nemám žádný 100% recept co je ideální, na to si každý musí přijít sám (ráda ho tím procesem provedu), ale co mám je:

 • Magisterský titul z odborných zdravotních a sociálních předmětů

Díky tomu již 11let učím dospělé účastníky, jak citlivě a odborně pracovat v sociálních službách a zároveň respektovat své potřeby. Naučila jsem se tím hlouběji vidět do lidských příběhů.

 • Státnici ze speciální pedagogiky – etopedie a tyflopedie

Díky tomu pracuji v poradenství, kde jsem vytvářela Snoezelen pro potřeby dětských i dospělých klientů s vadami zraku a vedla terapie. Tato příležitost mě neustále motivuje rozvíjet fantazii a vytvářet poutavé tematické lekce, které probouzí nejen všechny smysly, ale i mou fantazii. V rámci inkluze ve vzdělávání vedu integrativní přednášky na školách – Život se zdravotním omezením, kde si žáci i učitelé mohou vyzkoušet prakticky, jaké to je žít se zdravotním znevýhodněním.

 • 13 let praxe v roli mámy dospívající dcery

To je moje největší škola. Díky ní jsem se já začala léčit ze svých vnitřních zranění a neoslavených významných událostí v životě ženy ( např. rituál menarché). Neustále pracuji na sobě, abych svou dceru vedla jako vědomou dívku, která je laskavá a vnímavá ke svému tělu i duši.

 • Mezinárodní certifikát z koučování a také certifikát Cyklické lektorky ®

Těchto zkušeností si moc vážím, pomohly mi hlouběji pochopit a zažít, co je to cykličnost a jak ji využívat v mnoha směrech. Také najít způsoby, techniky a metody, abych mohla na této cestě podporovat, provázet a pomáhat jiným ženám.

Proč to dělám?

 • Dává mi smysl, aby ženy a dívky předcházely zdravotním i emočním problémům a žily zdravě a aktivně.
 • Zaměřuji se prevenci – čím dříve povedeme dívky k tomu, aby uctívaly své tělo, měly rády své jedinečné ženské dary, žily vědomě, rozvíjely své talenty a dovednosti, tím budou šťastnější ve svém životě.
 • Vnímám v Českém školství velké nedostatky v této oblasti.
 • Cítím důležitost podporovat harmonický a pevný vztah mámy a dcery.

Co mi dělá radost

 • Miluji hory, jógování v přírodě, koukání na východ slunce a žluté chryzantémy.
 • Velkým potěšením a závislostí jsou pro mě rýžové chlebíky s čokoládou.
 • Naplňuje mě radostí a štěstím upřímný smích dětí a dává mi smysl objevovat a rozvíjet jejich dary a talenty.

Co mi vadí

 • Nemám ráda slovo nevím, nechce se mi, to nejde a také jelita a jitrnice.

Reference

Mé klientky

Konzultace a Koučink

Koučink
a konzultace pro ženy

Trápí vás bolestivá, silná menstruace a v době premenstruační se cítíte jako časovaná bomba jen čekáte, kde namířit svůj výbuch hněvu a kritiky? Vnímáte, že ve vašim životě schází vyrovnanost a soulad vašich potřeb a požadavků okolí?

Koučink

Koučink zdravého
a aktivního životního stylu

Připadáte si také po dlouhé době v omezených sportovních podmínkách jako slon v porcelánu? Sedíte doma většinu času u počítače, dojídáte jídlo po dětech a už jste ze všeho dění kolem vyčerpaní fyzicky i psychicky?

Kariérové poradenství

Koučink pro dospívající: Objev své dary a talenty

Také jsem před lety stála na křižovatce (rozcestí) a nevěděla jsem jakým směrem se vydat. Co je mým životním posláním, jaké mám dary, talenty a nadání. Bylo to těžké rozhodnutí, jakou školu, obor, zaměření si vybrat.

Workshop

Prožitkový seminář:
Proměnlivá dívka

Nevíte, jak s dětmi mluvit o citlivých tématech doma nebo ve škole? Vaši rodiče vás to nenaučili a vy chcete být jiní a mít se svými dětmi nebo žáky otevřený, upřímný vztah? Chcete dětem nabídnout jinou zkušenost než jste měli vy?

Kontakt

Napište mi

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek