Společně

Kalendář akcí

Pozvánka na

PROŽITKOVÝ KURZ PRO MÁMY A DCERY VE VĚKU 7 - 12LET

🌸

Pojďte si užít společný čas:
čtyři hodiny jen pro sebe, vzájemné naslouchání a bezpodmínečné lásky.

🌸

Důležitým záměrem setkání je připravit a naladit dceru na příchod první menstruace, seznámit ji hravým, prožitkovým způsobem s ženským cyklem, jeho proměnlivostí.

Řekneme si, co dělat či nedělat během menstruace, jakými změnami prochází dívka během dospívání a také celého měsíce. Jak moc souvisí změny chování a nálad, střídání emocí s našim ženským cyklem. Proč jsou někdy dívky unavené, podrážděné, přecitlivělé a my mámy nevíme, jak dceru podpořit, pochopit a zároveň si zachovat osobní klid a nadhled. Zaměříme se také na to, jak mohou dívky tyto změny využít ve škole, ve sportu či osobním životě.

🌸🌸🌸

Čeká nás mnoho zážitkových aktivit pro mámy a dcery, budeme tančit, sdílet, naslouchat, tvořit, pečovat o sebe.

Vše v laskavém a podporujícím prostředí v ženském kruhu. Ukážeme a předáme dívkám, jak moc je důležité naslouchat svému tělu, respektovat jeho potřeby a milovat ho.

Vyvrátíme mýtus, že menstruace je jen „opruz“, ale společně zjistíme, že menstruace je DAR. Součástí je také praktická ukázka menstruačních pomůcek, knih, cyklických magnetů, které jsou nyní na trhu k dispozici.

Kdy: 4. 3. 2023, od 9 do 13hodin

Kde: Velvarská Kostka, Karla Krohna 527, 273 24 Velvary

Za kolik: 1.800kč za mámu i dceru 

🌸

Přihlášení a dotazy: platosoval@seznam.cz, 604 590 842

Záloha pro přihlášené 800 kč do 27. 2. 2023!

Kdo vás bude provázet:
Mgr. Lenka Platošová

Jsem certifikovaná cyklická lektorka, průvodkyně životních a přechodových rituálů dívek a žen. Tvůrkyně online programu Jak podpořit sebevědomí dospívajících dívek, lektorka kurzu Proměnlivá dívka ve školách i pro veřejnost. Lektorka školy pánevního dna.

Pozvánka na

VÍKEND PRO MÁMY A DCERY 6 - 12 let​

Rády bychom vás a vaše dcery pozvaly na prožitkový víkend v bezpečném a důvěrném prostoru podobně laděných žen. Můžete se těšit na ženské sdílení, krásnou přírodu, hravou formou společně objevíme dary menstruace a cykličnosti. Čeká vás mnoho vzájemné inspirace.

Nadělte si společný zážitek, který váš vztah obohatí a prohloubí.

❤️

Vztah mámy a dcery je výjimečný, pojď dát své dcerce to nejvzácnější – tvůj čas a pozornost.

Bílé Karpaty – chalupa Paseky, malebná oblast Vápenice u Starého Hrozenkova, nedaleko Žítkové https://www.chalupy-bile-karpaty.cz.

❤️

VÍKEND 28. – 30. 4. 2023

Organizace pobytu:  v pátek příjezd mezi 15-18 hodinou v neděli po obědě rozloučení a odjezd, nebo si udělat výlet do oblasti Žítkové, která je 10minut autem od chalupy Paseky.

Kapacita: 8 párů (máma a dcera), věk 6–12, ubytování 1pokoj dvojlůžkový a 2 pokoje čtyřlůžkové, 1pokoj 6lůžkový – vhodná příležitost poznat nové kamarádky a navázat přátelství.

 K dispozici: lednička, pračka, varná konvice v kuchyňce, sauna, možnost koupit si drobné občerstvení a také malý obchůdek s bylinkami, náramky a knihy k danému tématu (cyklické magnety, náramky, knihy).

Okolí chalupy: velké louky s krásnými výhledy do malebné krajiny, která se mění v průběhu celého dne, ohniště, kousek čistá studánka, les a skvělé procházky v magické přírodě Bílých Karpat.

❤️

Cena: 8.000 Kč celý pobyt pro mámy a dcery, v ceně je ubytování 3200kč za pár, plná penze – vegetariánská strava 2. 000kč, program a pomůcky.

❤️

PROGRAM POBYTU

Pátek: Příjezd a ubytování od 15:00 do 18:00 hodin, program začne po večeřI, která je v 18:30. Cca 19:30 začínáme „mámodcerovským“ seznamovacím kruhem a společně si zahrajeme a naladíme se více na sebe, budeme hýčkat všechny smysly.

Sobota: 7:30 – 8:30 ranní jóga venku pro zájemce, v 8:30 snídaně, 9:30 přivítání ve společném kruhu, téma dopoledne Dary Menstruace a odpoledne ženská cykličnost.

Neděle: 7:30 – 8:30 ranní jóga pro zájemce, v 8:30 snídaně, venku sdílení „mámodcerovský“ kruh a malý rituál na závěr, oběd 12:30, rozloučení a odjezd.

❤️

Přihlášení: do 8. 4. 2023, včetně platby rezervační zálohy 3.200Kč za mámu a dceru.

Dotazy: setkanimamyadcery@gamil.com, 776 808 031

VAŠE PRŮVODKYNĚ POBYTEM

Mgr. Lenka Platošová

Jsem žena a máma dvou úžasných dětí, dospívající dcery, která je mojí největší motivací a syna, který mě učí žít tady a teď.

Jsem certifikovaná cyklická lektorka, průvodkyně žen a dívek na cestě k vědomému ženství, průvodkyně životních a přechodových rituálů dívek a žen. Tvůrkyně online programu Jak podpořit sebevědomí dospívajících dívek a lektorka kurzu Proměnlivá dívka ve školách i pro veřejnost.

Vášnivá praktikující jóginka, také lektorka pánevního dna a pilates.

Mým životním číslem je 8, takže se snažím hledat rovnováhu a harmonii a věřím, že vyrovnaná máma dokáže inspirovat svou dceru na cestě k spokojenému a vědomému životu.


Lenka Nazarejová​

Jsem maminka 3 dívek a manželka milujícího muže. Mám ráda tvůrčí a kreativní činnosti. Naplňuje mě práce se ženami a pomáhat jim.

Jsem průvodkyně ženskými přechodovými rituály a rituály oslav kola roku v kruhu žen. Provázím ženy osobními rituály na cestě uzavřít konec jedné životní fáze. Jsem certifikovaná lektorka rituálem zavinování a cyklická lektorka.

Pozvánka na ženský kruh

SEBELÁSKA

Toužíš po klidu a péči? Cítíš, že se potřebuješ uvolnit a zrelaxovat? Chceš si na chvíli odpočinout, naladit se na sebe, zklidnit mysl a naslouchat svým potřebám? Vnímáš, že Tvá ženská stránka potřebuje posílit, načerpat energii, uvolnit se a potěšit duši?

Přijmi pozvání na ženské prožitkové setkání na téma SEBELÁSKA

Kdy: v sobotu 26.6.2021, od 9:00 – 12:00 hodin

Kde: v útulném prostředí Jurty, Lískovecká   

Cena: 500kč

Kdo Tě bude provázet: Mgr. Lenka Platošová, lektorka jógy a průvodkyně žen a dívek na cestě k vědomému ženství

Workshop

ČAS PRO MÁMY A DCERY

Vztah mámy a dcery je jedinečný a zaslouží si pozornost a péči v bezpečném prostředí

Jsou Vaše dospívající dcery právě v období první menarche a chcete je v tomto důležitém
čase podpořit a být jim průvodkyní? Chcete jim předat jiné informace o menstruačním cyklu, než jste dostaly Vy v době dospívání?

Pojďme pozvat dívky do ženského světa a ukázat jim, že menstruace je dar a s cykličností mohou kouzlit

Kurz je určen pro maminky a jejich dcery ve věku 11 až 15let

Kdy: v sobotu 10.7.2021, od 9:00 – 14:00 hodin

Kde: v útulném prostředí Jurty, Lískovecká

Cena: 1000kč (cena za mámu a dceru)

Kdo Tě bude provázet: Mgr. Lenka Platošová, certifikovaná cyklická lektorka a průvodkyně žen a dívek na cestě k vědomému ženství

Kudy k nám

Jak se dostat na akce

Kde najdete Jurtu

JURTA je směr Frýdek Lískovec, ul. Lískovecká, ul. Dlouhá u Berlínského dvora rovně směr Lískovec Hájek a po cca 15 m od křižovatky hned za bus zastávkou Nová osada – vpravo zaparkuj buď hned u výrobny, VYHNI SE PARKOVÁNÍ PŘED RODINNÝMI DOMY, TAK AŤ MÍSTNÍ MOHOU ZAPARKOVAT PŘED SVÝMI DOMOVY, nebo dál na této polní cestě, kde už nejsou rodinné domy, DĚKUJI. Jurta je od příjezdu z hlavní cesty k poli cca 200 m druhá odbočka doleva (u domu ve tvaru kostky), pak Jurtu uvidíš po své pravici cca po 100 m.

Kde můžete parkovat

Výzva na Facebooku

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek