Článek

Úplněk ve znamení Vah 2023

Dubnový úplněk ve znamení Vah nastane 6.4. v 6:34 hodin.

Dubnový úplněk má dvojí označení. Nejčastěji se o něm píše jako o Růžovém úplňku. Může to být i Rašící měsíc. Je to období růstu a probouzejícího se jara. Úplněk také reprezentuje příslib nového růstu a probouzející se trávy a rostlin.

Úplněk ve znamení Vah, ideální příležitost a čas si všechno srovnat, porovnat a zvážit, zda naše životní kroky, které děláme pro svůj záměr přinášejí výsledky nebo nás vedou k cíli.

Období hledání i nalézání životní rovnováhy a harmonie. Může přicházet spousta otázek, na které neznáme a hledáme odpověď, ale výzvou může být pro nás trpělivost, zachování vnitřního klidu a důvěra, důvěra, že všechny odpovědi na naše otázky přijdou v pravý čas.

Jaro nás láká k aktivitám v přírodě, někdy přeceňujeme jarní sluníčko a nachladíme se, nyní si hýčkejte teplo v oblasti pánve, močový měchýř a ledviny jsou citlivé na chlad.

Tipy pro mámy a dcery na rituály

1. tip: Rituál na podporu vztahu mámy a dcery

Energie Vah má velký vliv na dobré vztahy se svou rodinou. Dokáže nejen brát, ale také dávat. Je důležité si uvědomit sílu rovnováhy mezi dáváním a braním a u vztahů to platí dvojnásob. Ve dnech, které jsou pod vlivem úplňku a novoluní ve Vahách, je důležité pracovat na tom, aby rodinné vztahy fungovaly v harmonii a v rovnováze.

Postup rituálu:

  • Najděte si klidné a nerušené místo doma nebo v přírodě, kde vás s dcerkou nikdo nebude rušit.
  • Vyberte si nádhernou andělskou, klidnou hudbu a dvě bílé svíčky.

  • Vytvořte si na zemi kruh. Je jedno z čeho, stačí bavlnka, provázek, sušené lístky růže cokoli. Bílé svíce postavte na okraj kruhu, sedněte si s dcerkou naproti sobě.

  • Pusťte hudbu, zapalte svíce, chytněte se ruce a dívejte se do očí, vnímejte vzájemné napojení a blízkost. Až to budete cítit, zavřete oči.

  • Uvědomujte si hlubokou bezpodmínečnou lásku k dceři, vzpomeňte na všechny společné momenty a krásné chvíle, které jste spolu zažily, poděkujte za ně v duchu a vyjádřete vděčnost.

  • Vnímejte, jak se rozpouštějí všechny smutky a těžké chvilky, které občas ve vašem vztahu jsou. Možná pramení z toho, že jste si vytvořila nějaké představy o tom, jaká by měla ta druhá být, uvolněte tyto myšlenky, pusťte je svým dechem pryč (vzduch je živel, který je spojený s Váhami).

  • Uvědomujte si ten hřejivý pocit v těle, mysli i duši.

  • Vnímejte propletené kořeny mezi vámi. Pozorujte to světlo mezi vámi, štěstí, mír a lásku.

  • Otevřete oči, obejměte se a vnímejte jen to intenzivní hluboké propojení a lásku.

  • Sfoukněte svíčku a dejte si něco dobrého pro uzemnění.

2. tip: Zasaďte s dcerkou společně semínko pro podporu ROZHODNUTÍ a VŮLE (oves, tráva, pažitka atd.)

Zapalte si svíčku, dejte si záměr pro tvoření. Nalaďte se na vnější Lunu v úplňku (měsíc).

Tuto příjemnou společnou aktivitu vnímejte jako zárodek vašeho přání. Podpořte vaše ROZHODNUTÍ – položte si otázku: „Pro co hořím? Co skutečně chci a po čem teď toužím?“

Můžete k tomu přistoupit buď každá sama za sebe, nebo si dát společný záměr, třeba začít s nějakou aktivitou, sportem či změně, inovaci životního stylu.

Sdílejte článek:

Facebook
LinkedIn

Sdílejte článek:

Odběr novinek

Sociální sítě

Nejčtenější články

Blog

Další články

Formulář

Přihlaste se k odběru novinek

Odběr novinek

Sociální sítě

Nejčtenější články