Za úspěchem vychovat sebe-vědomou dívku
nestojí vždy slzy a napětí.

 

JAK PODPOŘIT SEBEVĚDOMÍ DOSPÍVAJÍCÍ DÍVKY

 

8TÝDENNÍ ONLINE KURZ PRO MÁMY A JEJICH TEENS DÍVKY

 

24.1. – 27.3. 2022

Dospívání dívky s pochopením a podporou mámy

máma a dcera_3

Cítíš se vyčerpaná a unavená věčným přemlouváním a dohadováním s dospívající dcerou a stejně to nikam nevede?

Ona se stále cítí ukřivděně a Ty bezradně?

Dospívající dívky své matky mnohdy nechápou, ale je úžasné, když mají po ruce mámu, které se i tak mohou svěřit a která jim v tomto nelehkém období pomůže celou situaci zvládat.
Chceš, aby Tvá dcera také věděla, že jsi tady vždy pro ní a že ji přijímáš takovou jaká je?

Jsi máma, … 

máma a emoce

Jsi to Ty, kdo má tu moc váš vztah zlepšit.

Co kdybys teď odhodila přesvědčení, že puberta u dívek je opruz a divočina a naladila se více na sebe a rozvíjela váš vztah jinak, nově?

JAK PODPOŘIT SEBEVĚDOMÍ DOSPÍVAJÍCÍ DÍVKY

 

Dospívání dívky s podporou a pochopením mámy

 

Výchova, která vede k zdravému sebevědomí dítěte, je jedna z nejdůležitějších dovedností, kterou rodiče, zvláště mámy potřebují umět, aby mohly podporovat svou dospívající dceru i v náročnějším období dospívání.

Ale Ty se čím dál tím víc cítíš...

máma a dcera

Možná si říkáš, že je to jen  náhoda, že mám skvělý vztah se svou dospívající dcerou, že mám to štěstí, že má dcera je výjimečně „poslušná“, přizpůsobivá, bezproblémová holka a je jasné, že neřeším to, co většina rodičů dospívajících dívek.

Nene, teď Tě vyvedu z omylu. Prošli jsme si velmi náročným obdobím, plným bolesti, beznaděje a občas i zoufalstvím. Po narození dcery se mi převrátil život naruby a všechny mé plány a iluze o tom, jak si budeme společně užívat, se úplně rozplynuly. Má dcera má vrozenou srdeční vadu, která vyžadovala ihned po narození lékařskou intervenci a později několik velmi složitých, riskantních operací, po kterých následovala dlouhá rekonvalescence, intenzivní péče a pozornost. Přesto jsem se vždy snažila o její samostatnost, pohodu, vyrovnanost a štěstí. Mnohokrát jsme spolu brečely, když se vyrovnávala se svými jizvami na duši i na těle. Nyní bude mít dcera 15 let a je to fajn, pohodová, sebevědomá dívka, která přijala svoji „jedinečnost“ a já ji nadále podporuji, aby si mohla naplnit své sny. Jsem na sebe, i na ni, hrdá!

Já sama jsem prošla za ty roky velkým osobním rozvojem, absolvovala řadu sebezkušenostních, vzdělávacích, terapeutických výcviků, abych mohla být pro ni co největší oporou a mohla své zkušenosti předávat dál. 

Nyní bych ráda předala své osobní i profesní zkušenosti i Tobě!

Byla bys šťastná kdybys…

Tak tohle všechno můžeš ve vztahu k dceři mít a žít.

Ukážu Ti, jak na to.

 

Připravila jsem pro Tebe 8týdenní kurz

Jak podpořit sebevědomí dospívající dcery

Co díky kurzu získáš:

máma a dcera

Čeká Tě 8 týdnů plných inspirace pro posílení Tvého vztahu s dcerou 

a podpory sebevědomí Tvé dospívající dcery.

 

Praktické tipy, jak otevřeně komunikovat o citlivých tématech,

podpůrná cvičení, které posílí sebelásku a sebedůvěru u Tvé dcery.

Co Ti to přinese, když budeš mít hezký vztah s dcerou?

Více příjemných večerů, kdy si budete celé hodiny povídat, smát se a cítit pohodu.

Více bezpodmínečné lásky a vzájemného porozumění.

 

Není to lepší, než zavřené dveře dětského pokoje?

 

Dospívání je nejzranitelnější období a je důležité, aby Tvá dcera měla k Tobě důvěru a cítila bezpečí!

Potřebuje Tě a čeká na Tvou otevřenou náruč, chce Ti svěřit svá tajemství!

Nečekej na to, až bude dospělá a bude Ti vyčítat, proč jsi se více nesnažila, když Tě nejvíce potřebovala.

Online kurz poběží od 24. ledna 2022

Co získáš?

Hlavní online kurz

Bonusy pro Tebe

 

V KURZU TĚ ČEKÁ 8 MODULŮ

máma a dcera_otevřeně o dospívání

1 Modul: Otevřeně o dospívání

Dost dobrá máma

2 Modul: Dost dobrá máma

Sebeláska a sebevědomí v dospívání

3 Modul: Sebeláska a sebevědomí v dospívání

Menstruace a cykličnost

4 Modul: Menstruace a cykličnost u dívek

Přechodové rituály u dívek

5 Modul: Přechodové rituály u dívek

Komunikace s dospívající dcerou

6 Modul: Komunikace s dospívající dcerou

Koučování dospívajících

7 Modul: Koučování dospívajících

Dospívání dívek výzva a příležitost k růstu

8 Modul: Dospívání dívek je výzva a příležitost k vzájemnému růstu

8týdenní online kurz

JAK PODPOŘIT SEBEVĚDOMÍ DOSPÍVAJÍCÍ DÍVKY

 

Když promarníš tuto příležitost, čas už nikdy nevrátíš.

KURZ ZAČÍNÁ 24.1.2022

 

VYUŽIJ PRODEJNÍCH CEN DO PŮLNOCI 21.1.2022

 
 

DO KONCE PRODEJE ZBÝVÁ:

Dny
Hodin
Minut
Sekund

TOHLE ŘÍKAJÍ SPOKOJENÉ MÁMY O KURZU

Kurz pro mámy a dcery mě zaujal, ale říkala jsem si, že to možná ani nevyužiji, protože máme s dcerou dobrý vztah. Nicméně když jsem si přečetla obsah kurzu, zaujalo mě koučování pro dívky.

A protože zrovna řešíme přijímačky a výběr školy, tak jsem si říkala, že by mi to třeba mohlo pomoct.

Nakonec jsem nadšená ze všech modulů v kurzu.

Hodně mi pomohlo i vysvětlení cykličnosti u dívek a také jak to předat jí a sama toho využít a plánovat podle cykličnosti svojí  i dcery.

Několik dobrých tipů ohledně cykličnosti z kurzu teď často používám ve prospěch nás obou. Další tipy teď také používám, když řešíme občasné krize.

Když to shrnu, měly jsme dobrý vztah i před kurzem, ale po kurzu  se mi daří přistupovat k dceři s ještě větším pochopením a nadhledem, lépe chápu její reakce a lépe dokážu plánovat. Po kouskách také dávkuju tyto informace i své dceři, aby se lépe vyznala sama v sobě. A už vidím drobné výsledky, což mě velmi těší.

Takže díky za výborný kurz a ráda doporučuji.“

Kamila

Mluvit spolu jinak se fakt dá změnit. Otevřené otázky na mou dceru fakt fungují!

Díky za předání možností, jak na to.

Jsem fakt ráda, že jsem mohla dceři předat informace o cykličnosti, bylo to přehledné a praktické a jsme si teď mnohem blíž než dřív. Už mě tolik nevytáčí 🙂 a není tolik napětí a povídáme se častěji a o více tématech, než dříve.

Pavla

VYBER SI JEDEN Z TĚCHTO DVOU BALÍČKŮ

Balíček standard

Bonusy navíc

ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 

2 200 Kč

Ušetříš 7 400 Kč

Balíček V.I.P.

Navíc

ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 

5 000 Kč

Ušetříš 8 600 Kč

Pohledem na Tvou zářící dospívající dívku naroste i Tvé sebevědomí a příjemný pocit.

 

 

Kdo Tě bude provázet online kurzem?

Lenka Platošová

 

Jmenuji se Lenka Platošová.

Jsem zkušená máma dospívající téměř 15leté dcery, certifikovaná cyklická lektorka a průvodkyně žen a dívek na cestě k vědomému ženství.

Proč se mnou?

Vedu workshopy – hormonální rovnováhy pro ženy, koučuji ženy – jak plánovat a sladit svůj cyklus v různých rolích a profesích. Mými workshopy prošlo mnoho žen, kterým se povedlo najít spojení samy se sebou a začaly mnohem více respektovat své potřeby, což mě velmi těší a povzbuzuje do dalších aktivit. Mou velkou vášní je vést ženské prožitkové kruhy a rituály v tématech menstruace, cykličnost,  harmonie, sebeláska, přechodové rituály – pro dívky významný rituál první menarche a další podle aktuální poptávky. Někdy je propojuji s aktivními meditacemi pro ženy Mohendžodáro.

Jsem tvůrkyní projektu PROMĚNLIVÁ DÍVKA, kde laskavým, hravým a prožitkovým způsobem vedu dospívající dívky k sebelásce a sebepřijetí tak, aby byly dívky smířené se svým tělem i samy se sebou. Aby změny, které přichází, vnímaly s klidem.

Od roku 2015 lektoruji jógu pro ženy. Do lekcí integruji mnoho stylů, extra se zaměřuji na oblast ženského pánevního dna. Do lekcí zařazuji i meditace a dechové praktiky. Mým cílem je harmonizovat ženy tak, aby odcházely uvolněné a spokojené.

Profese speciálního pedagoga mi dává příležitost se už mnoho let pohybovat na půdě školství i sociálních služeb. V posledních 6 letech jsem pracovala v poradně pro děti a dospělé se specifickými potřebami a s kolegy jsme vytvořili multisenzorickou místnost, tzv. Snoezelen, kde jsem vedla speciální terapie, prožitkové, stimulační a relaxační, také tematické hodiny pro děti a dospělé. Několik let jsem vedla lekce dětské jógy. Až můj malý syn povyroste k lekcím se vrátím. Baví mě zážitkové besedy s dětmi v MŠ, ZŠ, SŠ na téma integrace dětí se specifickými potřebami. Interaktivními přednáškami prošlo tisíce dětí a jsem ráda, že si děti mohou vyzkoušet, jaké to je pohybovat se na vozíku v prostředí bariér, které ve školách stále jsou. Jaké to je, když se musí orientovat pomocí bílé hole a využívat prostorovou orientaci a svět kolem vnímat přes jiné smysly atd. Mám zkušenost s výchovným zařízením pro mládež i s prací v dětském domově. Žasnu, kolik je skvělých talentovaných dospívajících a baví mě rozvíjet jejich talenty a dary.

 

Doplňující otázky a odpovědi

Kurz je tvořený tak, aby ti zabral denně 20 minut, je to čas strávený s tvou dcerou. Můžete si naplánovat jeden den v týdnu, kdy společně projdete téma týdne.

Určitě ne! Dospívání je křehké, citlivé a dlouhé období, kdy dívka potřebuje oporu, pochopení, trpělivou mámu, která hledá možnosti, jak podpořit tu zranitelnou dívku, jež se snaží zorientovat ve svém světě tak, aby neutíkala pryč k různým rizikovým nástrahám. Dospívající řeší výběr školy, profesní zaměření, učí se plánovat a osamostatňují se. Koučovací způsob, vhodné otázky, dospívající oceňují a já Ti ráda předám mé know how, jak najít a rozvíjet talent Tvé dcery, aby zvolila vhodný profesní směr.

Dospívání je dlouhé a zásadní období, které ovlivňuje významně vztah mezi mámou a dcerou. Je moc důležité se na toto období připravit, abys jako máma věděla, jak můžeš svou dceru provázet a podporovat ji. Jak ji připravit na první menstruaci, co dělat, když přijde období hádek a zabouchnutých dveří. A jak můžeš Ty sama pracovat se svými vyhrocenými emocemi, které často s příchodem puberty dívek přicházejí.

Nemusí, ale určitě by to bylo fajn.

Pokud v průběhu prvního týdne programu zjistíš, že ti program nevyhovuje a nesplňuje tvé očekávání, napiš a peníze ti vrátím.