Cyklus 3 prožitkových online ženských kruhů

+ bonusový kruh pro spokojené mámy, které si chtějí dopřát EXTRA zážitek a podpořit tak své ženství

Cyklus 3 prožitkových online ženských kruhů_úvod
Cyklus 3 prožitkových online ženských kruhů - kruh

Co je to ženský kruh?

Ženský kruh je prostor, kde se scházíme, abychom spolu otevřeně a autenticky sdílely své životní příběhy, myšlenky, zážitky, aha momenty, ale i trable a velké i malé životní otázky, rozcestí a problémy, které řešíme.

Je bezpečným místem plným naslouchání, pospolitosti, vzájemné podpory, inspirace, kde neexistuje rivalita ani odsouzení.

Ženský kruh není seminář ani kurz. Není to nic, co se musíš učit. Stačí v něm jen BÝT. Být sama sebou, autentická a s otevřeným srdcem. 

V ženském kruhu se sdílí jinak než běžně na kávě s kamarádkou. Jde o vyprávění svých životních příběhů, velkých i malých a o naslouchání ostatním ženám. 

Můžeme mezi sebou sdílet i to, co běžně neříkáme. I to, co neříkáme nikdy nikomu. V ženském kruhu je bezpečí, sesterství a podpora. 

To, co se řekne v Kruhu, zůstává v Kruhu.

Cyklus 3 prožitkových online ženských kruhů - kruh 2

V bezpečném a příjemném prostředí domova spolu prožijeme tyto témata:

1. kruh – Jsem tvůrkyně života – téma, které podpoří tvou radost, hravost, lásku, odvahu a naplnění tvých vnitřních potřeb. Aspekt vnitřního dítěte, je pro rodičovství důležitý – dosytíš své vnitřní dítě a budeš tou mámou, která je vyživená a umí se nadchnout společně s dětmi.

2. kruh – Žiju sebeláskou – téma, které ti ukáže, jak sama sebe dávat na první místo, jak se zamilovat do sebe i svého života, jak utišit vnitřního kritika a vykročit na cestu sebepřijetí. Aspekt vnitřní ženy, je pro spokojenou mámu tak důležitý, když budeš rozvíjet sebelásku začneš s radostí přijímat a dávat lásku i svému okolí.

3. kruh – Jsem zářící žena – ženské sdílení, které ti ukáže, že můžeš být sama sebou a cítit bezpečí, příležitost lépe pochopit a porozumět sama sobě, a tak se vydat na osobní cestu změny, která tobě i tvému okolí může přinést kvalitnější a hodnotnější život. Aspekt vnitřního muže a ženy, soulad a spolupráce, která nás vede k životní rovnováze.

4. kruh – bonusový kruh – 4 tváře ženy – zvědomíš si dar menstruace a zažiješ čtyři archetypy ženské cyklické povahy, dary a stíny, které nám určité fáze přináší. Naučíš se, jak s těmito dary pracovat a jak využívat jejich obrovský potenciál. Nastolíme vnitřní klid a harmonii a uvědomíme si, za co jsme své menstruaci vděčné.

Cyklus 3 prožitkových online ženských kruhů
+ bonusový kruh pro spokojené mámy

CENA PRO TEBE
600 Kč

Nemáš ve svém okolí živé kruhy nebo nemáš čas na ně dojíždět, nebo se jen bojíš zkusit něco nového? Vůbec netušíš, co je to ženský kruh a myslíš si, že na něj chodí jen ženy v dlouhých sukních? Nemáš na sebe čas a bojíš se, že to příští rok bude stejné? Před Vánoci se ti to finančně nehodí? Máš špatnou zkušenost s ženským kolektivem?

Postav se do své ženské síly a poznej více sama sebe a svou jedinečnost

Cyklus 3 prožitkových online ženských kruhů - kruh

Respekt, láska, inspirace, důvěra, souznění, podpora. Přeješ si i TY zažívat krásnější, jednodušší a plnější vztahy s blízkými ženami?

Mateřství je období, kdy žena často zapomíná sama na sebe a věnuje se potřebám rodiny. Často ženám chybí čas pro sebe, nebo kamarádka, které se může upřímně vypovídat, odhodit všechny masky, role a být sama sebou. 

Moderní současná doba, často vede ženy k rivalitě a dokonalosti místo ke spolupráci a k respektu k vlastním potřebám. Ženský kruh je místo, ve kterém se nehodnotí a nejede na výkon, je to místo podpory a sounáležitosti.

 V ženských kruzích se schází ženy různého věku, víry a poslání, ženy moderní i ty, co ctí tradice a zvyky. Každá žena je jedinečná a zaslouží si čas pro sebe.

Investice, kterou žena vloží do svého osobního klidu, vnitřní spokojenosti je tou nejdůležitější, co pro sebe a svou rodinu může udělat.  

V karanténě jsem si ověřila, že i online kruhy krásně fungují a posunují nás na naší cestě. Že i na nich se vytváří krásný pocit ženského přátelství a ženské soudržnosti. Pokud nestihneš být na online kruhu s námi, záznam bude do konce června 2022 k dispozici.   

Témata, která budeme probírat, podpoří tvé ženství a ukotví tě více v roli mámy. Budeme společně růst.

Cyklus 3 prožitkových online ženských kruhů - kruh

Jak to bude probíhat?

Vytvoříme malou uzavřenou skupinku žen, která se nebude měnit. Můžeme se tak postupně otevírat v bezpečném prostředí a budovat vzájemnou důvěru. Ke sdíleným tématům vždy uslyšíš inspiraci ode mne. Zodpovím ti, cokoliv tě bude zajímat. Budeme sdílet své příběhy.

Těšit se však můžeš i na společné krátké meditace, drobné rituály, práci s kartami, práci s tělem apod.

Potkáme se 4x a žádná další vlna čehokoliv nás nezastaví.

Budeme se potkávat 1 x za 3 týdny na platformě Zoom, kde se všechny uvidíme i uslyšíme.

Záznamy budou k dispozici do konce června 2022.

KDY: pátky 19:00 – max. 21:00 hod., konkrétní datumy ještě upřesním, v období leden–březen 2022 

MÍSTO KONÁNÍ: online – u tebe doma nebo kdekoliv zrovna budeš (platforma Zoom), na PC nebo chytrém telefonu, stačí ti webový prohlížeč, lepší je mít i aplikaci Zoom, kterou si nainstaluj pro Android či iPhone

V den kruhu Ti pošlu na email, přes který ses přihlásila, odkaz, na který stačí kliknout a jsi v kruhu. Přihlašovat je možné do 19:10, poté již začínáme.

CENA: 600 Kč za celý cyklus kruhů a společné sdílení v uzavřené Fcb skupině

 

Moc se na náš kruh těším!

 

Kdo Tě bude provázet?

Jmenuji se Lenka a v mé roli průvodkyně je vytvářet bezpečný, příjemný, podporující prostor pro ženy, aby mohly sdílet své pocity, tajemství, touhy, nebály se uvolnit tělo i své emoce naplno, brečet, smát se. Ženský kruh je místo, kde se cítíme samy sebou, nic nehodnotíme, nesoutěžíme, ani nesoupeříme. Je to místo, kde můžeme odhodit masky a role a být jen samy za sebe.

Ženskými kruhy provázím již nějakou dobu, dříve jsem je nazývala „workshop“ pro ženy, kde jsem ženám laskavým způsobem předávala informace, které jsme si následně hned zkoušely v praxi – vlastním prožitkem. Nyní si uvědomuji, jak moc je pro nás ženy setkávání a sdílení léčivé a nejlépe to vystihuje právě název – ženský kruh. Také vedu 8let lekce jógy pro ženy, kde se snažím ženy vést k tomu, aby se spojily se svým lůnem a naučily se vést vnitřní dialog a začaly vnímat potřeby těla a lunárního cyklu.

V současné situaci vnímám online prostředí za bezpečné místo, kde se mohou ženy propojit a vzájemně podpořit. Mou velkou snahou a potřebou je také prohlubovat pouto mezi mámou a dcerou.